Vítejte ve světe her, zábavy a adrenalinu.    Vítejte v Go4games.

 

Přijďte si odpočinout a pobavit se do některé z více než 40 provozoven Go4games, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství a získejte více energie do hry. Více energie do života.

 

 

Bavse

 

 Ministerstvo financí varuje: účastí na hře může vzniknout závislost !18+!

 

Ochrana osobních údajů

Podporujeme

 

Společnost ENDL + K a.s., provozovatel značky go4games, si silně uvědomuje svou společenskou odpovědnost, proto podporuje desítky charitativních projektů lokálního i celorepublikového rozsahu, stejně jako několik sportovních týmů. Níže najdete některé z charitativních projektů a sportovních týmů. 

 

bk jip pardubicePremium partner BK JIP Pardubice předního basketbalového klubu v Mattoni NBL (bronzová medaile 2012/13 a finále Českého Poháru 2013) s dlouhodobě nejúspěšnější mládežnickou basketbalovou základnou v ČR (4 mládežnické tituly v sezoně 2012/13).

Logo HC PardubiceHC Dynamo Pardubice - nejvýznamnější partner pravidelného účastníka nejvyšší československé a nyní české soutěže od roku 1950. Doposud získal klub šest titulů mistra ligy a jeho mládežnická základna patří již dlouhou řadu let mezi nejlepší v České republice.

logo hfk olomouc1.HFK Olomouc - dlouholetý generální partner klubu založeného v roce 1932, který se z krajské a okresní úrovně vypracoval přes Moravskoslezskou fotbalovou ligu až do profesionální soutěže Fotbalové národní ligy. 1.HFK Olomouc je jeden z klubů na Moravě s výborně propracovanou strukturou a koncepcí mládeže, což mu přináší velmi dobré výsledky.

GustavSocha Gustava Frištenského - dne 8. 11. 2013 byla za podpory firmy Endl + K a. s. slavnostně odhalena socha slavného sportovce, siláka a litovelského občana Gustava Frištenského. Socha prvorepublikového profesionálního zápasníka v nadživotní velikosti se symbolicky nachází v areálu litovelského parku ve Smetanových sadech u sokolovny.

HC OlomoucPartner HC Olomouc, tradičního hokejového klubu a držitele mistrovského titulu ze sezony 1993/1994. V současnosti klub, který vyniká svou prací s mládeží, dokázal v sezoně 2012/2013 vybojovat druhé místo v 1. hokejové lize, o rok později pak olomoučtí hokejisté soutěž vyhráli.

model-olomoucke-pevnostiPodpora občanského sdružení Muzeum olomoucké pevnosti prostřednictvím příspěveku na vybudování modelu olomouckého opevnění z poloviny 18. století a na rekonstrukci památkově chráněného areálu Korunní pevnůstky v Olomouci.

broadwayPodpora muzikálů Kleopatra, Klíč králů, Casanova, Večírek a Adam a Eva.

logostenPartner STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, extraligového klubu stolního tenisu, za který hraje česká legenda Petr Korbel.

Vaše vzkazy

My Vám nasloucháme a také nás zajímá, co si myslíte. Budeme rádi, když nám sdělíte Váš názor či připomínku.

Napište nám ZDE

kariéra

Hledáte nejen zaměstanání,
ale práci, která Vás bude bavit?
Ozvěte se nám!

Více informací ZDE

Pro zaměstnance Moje4

© Copyright 2013 | www.endlkas.cz | Created by Tripon Media