Vítejte ve světe her, zábavy a adrenalinu - vítejte v Go4games.

 

Přijďte si odpočinout a pobavit se do některé z více než 50 provozoven Go4games, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství a získejte více energie do hry. Více energie do života.

 

Ministerstvo Financí varuje: účastí na hře může vzniknout závislost! 18+!

 

logo

 

novinky
Podporujeme

 

Společnost ENDL + K a.s., provozovatel značky go4games, si silně uvědomuje svou společenskou odpovědnost, proto podporuje desítky charitativních projektů lokálního i celorepublikového rozsahu, stejně jako několik sportovních týmů. Níže najdete některé z charitativních projektů a sportovních týmů. 

 

hanacke kalendarZnačka Go4games podporuje ve spolupráci s Radiem Haná vydávání Hanáckého kalendáře. Ústřední postavou je Pepin z Hané a hanácké nářečí.

Nadace Tatany KucharoveNadace Taťány Kuchařové - Krása pomoci - významný partner nadace, která usiluje o kontinuální a systematické řešení problematické situace seniorů a zlepšení kvality jejich života.

kup-logoSK UP Olomouc, volejbal ženy - významný partner předního celku nejvyšší domácí soutěže volejbalistek, čtyřnásobného mistra republiky a pravidelného účastníka evropských pohárů. Družstvo žen SK UP Olomouc se pravidelně v extralize umisťuje na medailových příčkách a také v letošní sezoně bojuje o nejvyšší pozice.

bk jip pardubicePremium partner BK JIP Pardubice předního basketbalového klubu v Mattoni NBL (bronzová medaile 2012/13 a finále Českého Poháru 2013) s dlouhodobě nejúspěšnější mládežnickou basketbalovou základnou v ČR (4 mládežnické tituly v sezoně 2012/13).

Logo HC PardubiceHC ČSOB Pojišťovna Pardubice - nejvýznamnější partner pravidelného účastníka nejvyšší československé a nyní české soutěže od roku 1950. Doposud získal klub šest titulů mistra ligy a jeho mládežnická základna patří již dlouhou řadu let mezi nejlepší v České republice.

Logo Loprais TeamInstaForex Loprais Team - zlatý partner závodního týmu v čele s pokračovatelem slavného motoristického jména Alešem Lopraisem, který se tradičně zaměřuje zejména na přípravu závodních speciálů Tatra určených pro náročné dálkové soutěže jako je Rallye Dakar a Silk Way.

logo sk sigmaSK Sigma Olomouc - dlouholetý hlavní obchodní partner klubu patřícího mezi tradiční účastníky české nejvyšší fotbalové soutěže. Se střídavmi úspěchy bojuje SK Sigma Olomouc v první lize nepřetržitě již jednatřicátou sezonu a díky výborné práci s malými fotbalisty se vypracovala v přední klub českého fotbalu.

logo hfk olomouc1.HFK Olomouc - dlouholetý generální partner klubu založeného v roce 1932, který se z krajské a okresní úrovně vypracoval přes Moravskoslezskou fotbalovou ligu až do profesionální soutěže Fotbalové národní ligy. 1.HFK Olomouc je jeden z klubů na Moravě s výborně propracovanou strukturou a koncepcí mládeže, což mu přináší velmi dobré výsledky.

logostenTJ Slovan Černovír - partner tělovýchovné jednoty.

GustavSocha Gustava Frištenského - dne 8. 11. 2013 byla za podpory firmy Endl + K a. s. slavnostně odhalena socha slavného sportovce, siláka a litovelského občana Gustava Frištenského. Socha prvorepublikového profesionálního zápasníka v nadživotní velikosti se symbolicky nachází v areálu litovelského parku ve Smetanových sadech u sokolovny.

HC OlomoucPartner HC Olomouc, tradičního hokejového klubu a držitele mistrovského titulu ze sezony 1993/1994. V současnosti klub, který vyniká svou prací s mládeží, dokázal v sezoně 2012/2013 vybojovat druhé místo v 1. hokejové lize, o rok později pak olomoučtí hokejisté soutěž vyhráli.

model-olomoucke-pevnostiPodpora občanského sdružení Muzeum olomoucké pevnosti prostřednictvím příspěveku na vybudování modelu olomouckého opevnění z poloviny 18. století a na rekonstrukci památkově chráněného areálu Korunní pevnůstky v Olomouci.

broadwayPodpora muzikálů Kleopatra, Klíč králů, Casanova, Večírek a Adam a Eva.

logostenPartner STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, extraligového klubu stolního tenisu, za který hraje česká legenda Petr Korbel.

Vaše vzkazy

My Vám nasloucháme a také nás zajímá, co si myslíte. Budeme rádi, když nám sdělíte Váš názor či připomínku.

Napište nám ZDE

kariéra

Hledáte nejen zaměstanání,
ale práci, která Vás bude bavit?
Ozvěte se nám!

Více informací ZDE

Pro zaměstnance Moje4

© Copyright 2013 | www.endlkas.cz | Created by Tripon Media