Vítejte ve světe her, zábavy a adrenalinu.    Vítejte v Go4games.

 

Přijďte si odpočinout a pobavit se do některé z více než 40 provozoven Go4games, vychutnejte si ten pravý pocit vítězství a získejte více energie do hry. Více energie do života.

 

 

Bavse

 

 Ministerstvo financí varuje: účastí na hře může vzniknout závislost !18+!

 

Ochrana osobních údajů

O nás


Společnost 69GAMES, a.s., provozovatel značky go4games, je přední českou firmou působící v oblasti zábavního a herního průmyslu.

Svým klientům poskytuje vysoký standard zábavy v moderním a příjemném prostředí, s profesionální obsluhou a skvělým zákaznickým servisem. Nově si své oblíbené hry můžete zahrát i v našem ONLINE KASINU. Více na https://69games.cz/ .

Společnost vytváří kvalitní zázemí pro klienty, kteří hledají silný zážitek ze hry, znají své limity a jsou schopni vyhodnotit míru rizika, které jsou ochotni podstoupit. Současně si je společnost vědoma závažnosti rizik vzniku závislosti a vnímá jako svou společenskou povinnost těmto rizikům předcházet. Více o programu zde.

Společnost si silně uvědomuje svou společenskou odpovědnost, proto podporuje desítky charitativních projektů lokálního i celorepublikového rozsahu.

 

 IMG 8422 hdr

Vaše vzkazy

My Vám nasloucháme a také nás zajímá, co si myslíte. Budeme rádi, když nám sdělíte Váš názor či připomínku.

Napište nám ZDE

kariéra

Hledáte nejen zaměstanání,
ale práci, která Vás bude bavit?
Ozvěte se nám!

Více informací ZDE

Pro zaměstnance Moje4

© Copyright 2013 | www.endlkas.cz | Created by Tripon Media